Kontakt

Polskie Składy Armatury Sp. z o.o.
ul. Kaszubska Droga 20
80-209 Chwaszczyno

Email: biuro@grupa-psa.pl
www: https://grupa-psa.pl
Telefon: (58) 522-72-09
Godziny pracy: Pon-pt: 7:00 - 15:00

NIP: 5891813539

Gdzie kupić?

Osoby do kontaktu

   Dyrektor zarządzający

Arkadiusz Piontek
a.piontek@grupa-psa.pl
tel. +48 509 541 991

   Dział realizacji zamówień

tel. (58) 522 72 09

Honorata Wieczorek
h.wieczorek@grupa-psa.pl
tel. +48 509 424 329

Julia Wesołowska
j.wesolowska@grupa-psa.pl
tel. +48 504 040 660

Anna Liszewska
a.liszewska@grupa-psa.pl
tel. +48 509 424 329

   Dział rozliczeń finansowych

tel. (58) 522 72 09

Beata Szwabska
b.szwabska@grupa-psa.pl
tel. +48 504 040 711

   Dział zakupów

Marlena Wardak
m.wardak@grupa-psa.pl
tel. 797 970 066

Tomasz Oses
t.oses@grupa-psa.pl
tel. +48 509 646 218

   Key Account Manager

Szczęsny Mierzyński
s.mierzynski@grupa-psa.pl
tel. +48 508 426 888

Formularz kontaktowy

Hurtownie Grupy PSA

w całej Polsce

  Zobacz wszystkie

 Kontakt

(58) 522-72-09
biuro@grupa-psa.pl

  Więcej informacji

Nasi dostawcy