Relacja z obchodów 15-lecia Grupy PSA

W sobotę 15 czerwca 2019 odbyła się uroczysta impreza jubileuszowa z okazji 15-lecia Polskich Składów Armatury Sp. z o.o.

Ten szczególny moment celebrowaliśmy w nowo powstałym hotelu Radisson Hotel & Suites, położonym w samym sercu starego miasta Gdańska, na Wyspie Spichrzów.

Wśród zaproszonych gości byli pracownicy PSA, zarząd i przedstawiciele Rady Nadzorczej PSA, członkowie grupy PSA i kluczowi dostawcy.

Gości powitał dyrektor zarządzający spółki Pan Arkadiusz Piontek, a następnie krótko przedstawił historię powstania firmy. Działanie spółki podsumował Pan Stanisław Czechowski, który od zawsze był obecny we władzach PSA.

Podczas spotkania, Pan Arkadiusz podziękował za dotychczasową współpracę członkom grupy i dostawcom wręczając okolicznościowe statuetki. Następnie zaprezentował nową identyfikację wizualną firmy i stronę www, co zostało przyjęte gromkimi oklaskami i zrobiło na gościach olbrzymie wrażenie. Podczas dalszej części wieczoru, odbył się pokaz iluzji, a goście mogli doświadczyć magii biorąc udział w wielu trikach prowadzonych przez Pana Damiana Spętanego.

Zabawa trwał do samego rana.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy wraz z rodzinami spędzili z nami ten wyjątkowy dzień. Jesteśmy wdzięczni za miłe słowa i liczne gratulacje od naszych klientów i partnerów biznesowych.

psa 15 lat psa 15-lecie 15 lat psa 15-lecie 15 lat psa 15-lecie 15 lat psa 15-lecie 15 lat

Dodano: 13 sierpnia 2019 | 10:14

Hurtownie Grupy PSA

w całej Polsce

  Zobacz wszystkie

 Kontakt

(58) 522-72-09
biuro@grupa-psa.pl

  Więcej informacji

Odwiedź nas na LinkedIn