Wspólny relaks i integracja - Grupa PSA i Wavin!

W dniach 15-17 maja 2024 roku grupa PSA, jej Udziałowcy oraz firma Wavin spędzili  wspólnie czas w ośrodku wypoczynkowym Delfin w Ślesinie koło Konina. 30-osobowa grupa miała okazję nie tylko zacieśnić relacje, ale również podziękować sobie wzajemnie za dotychczasową owocną współpracę.

W organizacji wydarzenia i dopilnowaniu jego profesjonalnego przebiegu pomogła firma eventowa Flowevents (https://flowevents.pl/). Główną atrakcją była gra integracyjna nad jeziorem, w której rywalizowało 5 drużyn. Uczestnicy zmierzyli się w 9 konkurencjach sportowych i umysłowych, powiązanych tematyką z naszą branżą, a na zwycięzców czekały medale i szampan. Po zakończonych grach nadszedł czas na relaks w malowniczej scenerii nad jeziorem przy lesie, któremu towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda. Wspólny czas pomógł chociaż na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków pracy i przyniósł wiele uśmiechów i wspomnień dzielonych z innymi fajnymi ludźmi.

Ta integracja była doskonałą okazją do pogłębienia relacji biznesowych w luźnej atmosferze. Wspólne doświadczenia z pewnością przełożą się na jeszcze lepszą współpracę w przyszłości.

Organizacja wydarzeń z Wavinem powoli weszła już w tradycję w naszej Grupie. Dziękujemy firmie Wavin za sponsoring tego spotkania!

Pomoc w organizacji wydarzenia:

flow events

wavin

wavin wavin

Dodano: 28 czerwca 2024 | 18:03

Hurtownie Grupy PSA

w całej Polsce

  Zobacz wszystkie

 Kontakt

(58) 522-72-09
biuro@grupa-psa.pl

  Więcej informacji

Odwiedź nas na LinkedIn