Kurs technik jazdy z Wavinem na torze Skody

Już po raz drugi kadra zarządzająca z Grupy PSA wzięła udział w szkoleniu z technik jazdy samochodem w nowoczesnym ośrodku Skoda Autodrom Poznań. Pierwsza edycja odbyła się w 2022 roku, gdzie odbyło się dla wszystkich szkolenie I stopnia VIP Safe Driving. W tym roku odbyła się kontynuacja w postaci II stopnia VIP Safe Driving dla osób uczestniczących kolejny raz, a osoby będące po raz pierwszy szkoliły się na I stopniu.

Kurs obywał się na najnowszej flocie marki Skoda. Uczestnicy mieli do wyboru auta z różnym napędem, zawieszeniem czy skrzynią biegów. Szkolenie było prowadzone przez profesjonalną kadrę certyfikowanych trenerów jazdy, którzy w sposób jasny i interesujący przekazywali swoją wiedzę i doświadczenie.  

Uczestnicy mieli okazje poćwiczyć na wielu modułach szkoleniowych, nabierając wprawy i doskonaląc techniki m.in. w wychodzeniu z poślizgów, omijaniu przeszkód, poruszaniu się na mokrej nawierzchni, czy awaryjnym hamowaniu na różnych nawierzchniach.

Była okazja również wsiąść do symulatora dachowania czy symulatora zderzeń.

Uczestnicy podkreślali, że szkolenie bardzo otwiera oczy na istotność dostosowania jazdy do warunków na drodze oraz pomaga nabrać większej pokory w prowadzeniu pojazdów, poprzez dostrzeżenie realnych możliwości zapanowania nad autem w przypadku niespodziewanej sytuacji na drodze. Każdy wyszedł z nowymi, bądź bardziej rozwiniętymi, umiejętnościami, które mają pomóc w staniu się lepszym kierowcą na drodze, stawiając bezpieczeństwo, zarówno swoje jak i pozostałych użytkowników ruchu drogowego, na pierwszym miejscu. Dla odważnych była to ponadto okazja do sprawdzenia możliwości samochodów w kontrolowanych warunkach, pod okiem profesjonalistów.

Szkolenia zakończyły się uzyskaniem certyfikatów potwierdzających ukończenie kursów.

Poza nauką był to również bardzo ekscytujący i przyjemny czas, sprawiając że uczestnicy kończyli intensywny całodniowy kurs z wielkimi uśmiechami na twarzy/twarzach. Podczas wspólnej kolacji, zdecydowanie był to główny temat przy stole. Wymiana wrażeń wszystkich obecnych zdecydowanie wzięła górę podczas wspólnych rozmów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy jak najefektywniejszego wykorzystania umiejętności z tych szkoleń i zawsze bezpiecznej jazdy!

Za przeprowadzone szkolenia dziękujemy firmie Skoda Auto Szkoła, którą zdecydowanie polecamy w wyborze miejsca na kursy z technik jazdy.

https://www.szkola-auto.pl/

Dodano: 30 czerwca 2023 | 11:32

Hurtownie Grupy PSA

w całej Polsce

  Zobacz wszystkie

 Kontakt

(58) 522-72-09
biuro@grupa-psa.pl

  Więcej informacji