WYJAZD INTEGRACYJNY - OFF ROAD

W czerwcu 2023 w ramach podziękowania za zrealizowane zakupy w firmie Wavin, odbyła się impreza dla pracowników naszych udziałowców, mająca na celu dodatkowo pogłębienie współpracy poprzez wspólną trójstronną integrację.

Na terenach Beskidu Niskiego, pod czujnym okiem instruktorów, odbyła się całodniowa wyprawa autami terenowymi 4x4, tzw. off road. Uczestnicy mieli okazję wypróbować jazdy w dzikich warunkach (oczywiście na uprzednio sprawdzonych trasach), weryfikując swoje umiejętności za kółkiem, próbując poradzić sobie z jazdą po błocie, między drzewami, czy w strumykach, jednocześnie bawiąc się i czerpiąc z tego maksimum wrażeń. Nie obyło się i bez konieczności korzystania z profesjonalnych wyciągarek. W trakcie wyjazdu odbyło się wspólne ognisko w plenerze, a możliwość upieczenia kiełbasek i wypróbowania lokalnych specjałów w sąsiedztwie płynącego strumienia pośród dzikiej beskidzkiej przyrody, było równie relaksujące i ekscytujące.

Następnego dnia, po wieczornej integracji, uczestnicy wzięli udział również w GPS-Crossing, spacerze z GPS po lokalnych terenach, przy okazji ucząc się kawałka historii m.in. o tamtejszej Łemkowszczyźnie.

Wypad był pełen wrażeń i pozwolił oderwać się na chwilę od codziennej pracy, zapewniając relaks na najwyższym poziomie, czyli pośród naszej pięknej polskiej przyrody.

Dziękujemy wszystkim uczestniczącym oraz sponsorom za możliwość spędzenia wspólnego czasu. Takie wyjazdy zdecydowanie budują relacje i planujemy je organizować dla naszych udziałowców częściej.

Kompleksową organizację imprezy zawdzięczamy firmie podroze4x4, specjalizującej się w organizacji takich właśnie eventów. Zdecydowanie polecamy korzystanie z ich usług.

https://podroze4x4.pl/

 

off road 1 off road 2 off road 3

Dodano: 25 maja 2023 | 08:39

Hurtownie Grupy PSA

w całej Polsce

  Zobacz wszystkie

 Kontakt

(58) 522-72-09
biuro@grupa-psa.pl

  Więcej informacji